Oprogramowanie Nurkowe - Promocja Noworoczna 2015 (Zakończona)

Tniemy ceny


Niniejsza promocja została zakończona z dniem 31 marca 2015 roku. Obecnie nie ma już możliwości zakupu na warunkach tej promocji.

 
Planowanie nurkowań
Planowanie standardowych nurkowań.

Planowanie nurkowań to nie tylko planowanie dekompresji. Nasz system policzy również wszystkie inne parametry, takie jak zapas powietrza, minimalny czas do lotu, przystanki głębokie i bezpieczeństwa, a także zmianę nasycenia tkanek podczas przerw powierzchniowych. Program wspomaga planowanie nurkowań wielopoziomowych, nurkowań wielokrotnych jak i wielu nurkowań w ciągu kolejnych dni. W zależności od wielu czynników program dobierze inne limity i parametry bezpieczeństwa, dzięki czemu profile nurkowe będą bezpieczniejsze. Program sprawdzi również dokładnie parametry związane z mieszaniną oddechową i poinformuje cię, jeżeli zostaną wykryte potencjalne zagrożenia.
Nurkowanie górskie
Nurkowanie górskie.

Dzięki zaawansowanym algorytmom system umożliwa zaplanowanie nurkowań na większych wysokościach. W prosty sposób może ustawić ciśnienie atmosferyczne lub po prostu podać wysokość akwenu. System uwzględni inne warunki i odpowiednio zaplanuje przystanki. Pamietaj o zasadach związanych z bezpieczeństem nurkowań górskich.
Nurkowie techniczne
Coś dla bardziej zaawansowanych.

Dla nurków bardziej zaawansowanych, technicznych oraz instruktorów system dostarcza zestaw wyspecjalizowanych funkcjonalności. Przy głębszych nurkowaniach przydatne będą współczynniki narkotyczności END, ENP oraz zegary toksyczności tlenu CNS,OTU. W wersji 2.0 ulepszono obsługę modelu gazowego, planowanie głebokich przystanków, dodano nowe mechanizmy bezpieczeństwa takie jak Żelazna Rezerwa.
Instruktorzy mogą używać system podczas szkoleń w większej ilości instalacji bez dodatkowych opłat licencyjnych.
Narkowania techniczne
Nurkowania techniczne.

Z myślą o nurkowaniach na duże głebokości w najnowszej wersji wprowadzono ponadto zaawansowany edytor zestawów butlowych oraz dowolnych gazów nurkowych. System wspomaga planowanie nurkowań technicznych z przełączaniem gazów i akcelerowanej dekompresji. Poza standardowymi parametrami (END, CNS, OTU) dodano algorytm określania teoretycznego spadku pojemności życiowej płuc VCD oraz podstawową detekcję ryzyka wystąpienia dyfyzji przeciwstawnej ICD i DCS typu III.
Najnowsze technologie
Najnowsze technologie.

Pakiet oprogramowania Asystent Nurkowania jest rozwijany w oparciu najnowsze technologie i techniki, te same które przetwarzają setki milionów transakcji u operatorów usług czy w czasie rzeczywistym analizują setki strumieni wideo. Dzięki temu, wraz z systemem dostarczamy unikalne narzędzia pozwalajace na analizę profili z dokładnością niespotykaną w innych rozwiązaniach. Wbudowany zestaw zaawansowanych wykresów pozwala na bardzo szybką ocenę poziomu trudności i ryzka dla danego nurkowania. System jest kompatybilny z najnowszymi systemami, co gwarantuje jego dalszy rozwój i wsparcie.

Regulamin promocji "Promocja Noworoczna 2015" (Regulamin). 1. Opis Promocji.
  1. Promocja "Promocja Noworoczna 2015" (Promocja) jest organizowana przez spółkę REAL DATA S.C. z siedzibą w Stargardzie Szczecińskim, kod 73-110, ul. Prusa 10/1.
  2. Promocja jest adresowana do certyfikowanych nurków rekreacyjnych, nurków technicznych oraz instruktorów nurkowania.
  3. Promocja obowiązuje od dnia 27 grudnia 2014 do 31 marca 2015 roku włącznie (Okres).
  4. Promocja dotyczy preferencyjnych warunków zakupu programu Asystent Nurkowania w wersji Expert, z rabatem nie mniejszym niż 50%. Szczegółowe informacje o zakresie udzielonej licencji oraz cenie znajdują się na stronie "Sklepu".
 2. Zasady korzystania z Promocji.
  1. W celu skorzystania z Promocji użytkownik musi zakupić Oprogramowanie w Sklepie lub na portalu eBuy od REAL DATA S.C. lub od jednego z autoryzowanych sprzedawców w okresie jej obowiązywania.
  2. Płatność za zakup Oprogramowania w promocyjnej cenie musi zostać wykonana przed upływem trwania Promocji.
  3. Z celu skorzystania z Oprogramowania użytkownik musi pobrać Oprogramowanie ze strony Scuba Diving Software i zarejestrować je przy pomocy otrzymanego klucza licencyjnego. Klucz licencyjny będzie wysłany na podany przez Użytkownia w chwili zakupu adres e-mail.
  4. Promocja nie łączy się z innyni zmiżkami i promocjami.
 3. Postanowienia końcowe.
  1. REAL DATA może zakończyć Promocję w dowolnym momencie, w tym przed upływem Okresu jej obowiązywania.
  2. W kwiestach nieuregulowanych niniejszym Regulaminem zastosowanie mają Regulamin Sprzedaży oraz Umowa Licencyjna.
  3. Cennik Oprogramowania znajduje się na stronie Sklepu. Ceny mogą się różnić w zależności od zastosowanej waluty.

Top