Nowa wersja 2.1 Beta 2 (przedprodukcyjna).

Po długim i pracowitym czasie udało nam się pokonać ostatnie wyzwania związane z nową wersją aplikacji. Największe zmiany dotyczą całkowicie przeprojektowanego silnika nurkowego. Cieszymy się, że udało nam się opublikować piuerwszą wersję testową jeszcze w roku 2017, a teraz mamy przyjemność opublikować wersję testową Beta2. Link do pobrania Beta2 jest już dostępny. Udostępniamy również wszystkim TESTOWY klucz licencyjny, ważny do końca marca 2018. Będziemy wdzięczni za uwagi i sugestie.

License Id: 20188913
License Key: EPQM-ZMHL-SZQN-AYUI-GPQC-ABOV-HDBA-EZKP

Wersja stabilna 2.0.

Ostatnia wersja produkcyjna aplikacji Asysten Nurkowania jest dostępna pod tym linkiem.

O projekcie.

Każdy z nas ma jakieś hobby. Moim poza jazdą konną stało się również nurkowanie. Zaczęło się od wyjazdu do Egiptu i Intro na jednych z najpiękniejszych na świecie rafach koralowych. Potem przyszedł czas na kurs i pierwsze samodzielne nurkowania. Tak zaczynało również wielu z Was. Mimo iż na rynku znajduje się sporo oprogramowania pomagającego planować nurkowania postanowiliśmy zainwestować czas w stworzenie czegoś nowego. Aplikacja została stworzona w celu asystowania podczas planowania nurkowania oraz w procesie szkolenia. Aplikacja jest uzupełnieniem zdobytej podczas szkoleń wiedzy i umiejętności. Program nie zastępuje tabel dekompresyjnych ani szkolenia. Oddajemy Państwu niniejsze oprogramowanie w nadziei, że będzie ono realną pomocą podczas szkoleń, symulacji i planowania prawdziwych nurkowań. Liczymy również, że w ten sposób przyczynimy się do ograniczenia ryzyka podczas uprawiania tego sportu. Oferujemy również usługi wsparcia w zakresie korzystania z oprogramowania oraz aktualizacje. Gwarantujemy, że każde zgłoszenie błędu lub sugestii udoskonalenia zostanie potraktowane poważnie i dokładnie przeanalizowane.

Materiały do pobrania:

                 - Ulotka
   Karta produktu Asystent Nurkowania Online   - Karta produktu
   Instrkcja instalacji Asystent Nurkowania Online   - Instrukcja instalacji
                 - Dokumentacja użytkownika
   Umowa licencyjna oprogramowania nurkowego Online   - Licencja
Oficjalny kanał YouTube oprogramowania nurkowego     - Kanał YT - Samouczki

Przeznaczenie aplikacji:

  • asystowanie przy planowaniu nurkowań,
  • wspieranie procesu szkoleń nurkowych, utrwalanie zdobytej wiedzy,
  • poprawa bezpieczeństwa nurkowań.

Najważniejsze cechy:

 Rodzaje nurkowań
- nurkowanie wielopoziomowe
- nurkowanie wielokrotne i wielodniowe
- nurkowanie górskie
- nurkowanie wielogazowe
do 100 m / 320 ft

do 3000m / 9800 ft
 Mieszaniny oddechowe
- powietrze
- nitrox (EAN)
- tlen
- trimix

1% - 99%
100%
wbudowany edytor
Przystanki (stopy)
- bezpieczeństwa (safe)
- głębokie (deep)
- dekompresyjne (deco)

Pyle, SSA, NAUI, GF
 Bezpieczeństwo (ogólnie)
- przystanki dekompresyjne
- toksyczność tlenu
- ciśnienia parcjalne gazów
- narkotyczność gazów
- limity głebokości i czasu
- zużycie powietrza
ZH-L16 (warianty A,B,C)
CNS,OTU,VCD
NOAA

NOAA
SCR,Żelazna Rezerwa

Pełną listę cech oprogramowania znajdziesz pod linkiem Własności oprogramowania .

Asystent nurkowania rekreacyjnego - Konfiguracja Asystent nurkowania rekreacyjnego - Planowanie. Asystent nurkowania rekreacyjnego - Szczegółowe dane profilu. Asystent nurkowania rekreacyjnego - Wykres nasycenia poszczególnych tkanek. Asystent nurkowania rekreacyjnego - Zakres nasycenia gazem obojetnym. Bezpieczeństo nurkowania


Jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, masz sklep nurkowy lub jesteś instruktorem i chciałbyś używać programu podczas szkoleń, skontaktuj się z nami za pomoca formularza kontaktowego. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy. Aktywnie wspieramy również popularyzowanie sportu nurkowego oraz bezpieczeństwo, dlatego dla instruktorów i szkół nurkowych mamy specjalną ofertę.


Top